تاریخ پخش فیلم Gemini Man مشخص شد

[ad_1]

بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز و اسکای دنس مدیا تاریخ اکران فیلم Gemini Man را برای ۱۲ مهر ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) تعیین کرده اند. این فیلم اکشن و علمی-تخیلی به کارگردانی انگ لی (Crouching Tiger, Hidden Dragon, Life of Pi) و با بازی ویل اسمیت (I Am Legend, Independence Day) در نقشی دوگانه می باشد.

داستان فیلم که توسط دیوید بنیوف (Game of Thrones) ارائه شده است، یک مامور آژانس امنیت ملی مسن را دنبال می کند که سعی در بازنشسته شدن دارد. افرادی خواهان مرگ او هستند و او متوجه می شود فردی که مامور کشتن او است، نسخه جوان تر خودش می باشد.

این فیلم برای حدود دو دهه در حال توسعه بود که سرانجام کمپانی اسکای دنس حقوق فیلم را خریداری کرد. جری براکهایمر (Pirates of the Caribbean, The Amazing Race) و دون مورفی علاوه بر تولید فیلم، تهیه کننده اجرایی آن می باشند.

کلمه Gemini نام یک صورت فلکی می باشد که به دوقلو نیز معروف است و به دوقلوهایی اساطیری به نام کاستر و پولوکس اشاره دارد.

در ابتدا فیلم Gemini Man قرار بود که توسط کمپانی والت دیزنی و به قلم دارِن لمکی در سال ۱۹۹۷ ساخته شود ولی به این دلیل که هنوز آمادگی استفاده از یک بازیگر برای دو نقش را نداشته اند، فیلم را نساختند. نسخه های دیگری از این فیلمنامه به نویسندگی برایان هلگلند و اندرو نیکول وجود دارد و در مقطعی مرحوم تونی اسکات برای کارگردانی انتخاب شده بود.

کارگردان انگ لی بیشتر برای کارش بر روی فیلم Crouching Tiger, Hidden Dragon شناخته می شود که برای آن نامزد جایزه بهترین فیلم و برنده جایزه بهترین فیلم خارجی مراسم اسکار شد. خود وی نیز برای جایزه بهترین کارگردان نامزد شده بود. او همچنین برای فیلم Life of Pi شناخته می شود که برای آن نامزد بهترین فیلم و برنده بهترین کارگردان مراسم اسکار شد.

ویل اسمیت بیشتر برای فیلم های Men in Black و I Am Legend و Independence Day شناخته می شود. او برای حضور در فیلم های Ali و The Pursuit of Happyness نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر مرد شده بود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *