تیزری از سریال انیمیشنی Spider-Man (مرد عنکبوتی)

[ad_1]

بیاتومگ – تیزر تازه ای از سریال انیمیشنی Spider-Man (مرد عنکبوتی) منتشر شده است و شما می توانید آن را در زیر با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال انیمیشنی قرار است تابستان امسال از شبکه Disney XD پخش شود.

این سریال که توسط Marvel Television تولید شده، داستان یک نوجوان نامطمئن ولی شجاع را بازگو می کند که باید از همان ابتدا متوجه شود که چطور یک ابرقهرمان باشد.

تولید شده توسط Marvel Animation، تیم خلاق و برنده جایزه سریال انیمیشنی مرد عنکبوتی شامل تهیه کنندگان اجرایی، آلن فاین (Marvel’s The Avengers, Iron Man, Thor)، دن باکلی (Marvel’s Avengers Assemble, Marvel’s Hulk و Agents of S.M.A.S.H.)، جو کوئسادا (Marvel’s Avengers Assemble) و جف لئوب (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.)؛ دیگر تهیه کنندگان اجرایی استن لی (Spider-Man)، اریک ردومسکی (Spawn, Marvel’s Avengers Assemble)، کورت لین (Marvel’s Ultimate Spider-Man) و استفان واکر (Marvel’s Avengers Assemble) می باشند.

همین شبکه اخیرا سریال انیمیشنی مرد عنکبوتی را به نام Marvel’s Ultimate Spider-Man تولید و پخش کرده که امسال به پایان رسید. از اولین قسمت آن در سال ۲۰۱۶، این سریال ۵۱ میلیون بیننده را در سراسر آمریکا به خود جذب کرده و در میان ۵ انیمیشن مورد توجه کودکان قرار دارد.

تیزر سریال انیمیشنی Spider-Man (مرد عنکبوتی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *