تیزر قسمت ۲ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

[ad_1]

بیاتومگ – در تیزر قسمت ۲ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، دنریس غلبه خود بر وستروس را آغاز می نماید. پس از گذشت یک سال فاصله زمانی بین دو فصل، طرفداران در نهایت با اولین قسمت فصل ۷ سریال به دنیای بازی تاج و تخت بازگشتند. با توجه به تاخیر فصل ۷ به دلیل شرایط آب و هوایی لازم برای سریال، و کوتاه تر بودن آن از دیگر فصل ها، پیش بینی ها و انتظارات حول سریال بازی تاج و تخت بیش از همیشه شده است.

پس از پخش اولین قسمت فصل ۷، شبکه اچ بی او اولین تیرز رسمی برای دومین قسمت فصل ۷ به نام Stormborn یا زاده طوفان (لقبی که به دنریس تارگرین داده شده است) را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید. عنوان های قسمت های ۱ و ۲ به گونه ای به دنریس مرتبط است و در این تیزر نیز مشاهده می کنیم که عملیات های نظامی او در مرکزیت قرار دارد.

قسمت ۱ هنگامی به پایان رسید که دنریس و همراهانش به دراگون استون رسیدند ولی دنریس به جای نشستن بر تخت، مستقیم به اتاق جنگ رفت تا برنامه ریزی برای پیروزیشان را آغاز نماید. نکته مناسبی که در پایان قسمت ۱ دیده می شد، این بود که در پایان آن به داستان های فردی خاتمه داده شد و در همین حین نیز به سریال مقدار زیادی جنبش و حرکت برای قسمت بعدی داده شد. و با توجه به این تیزر، به نظر می رسد که این شبکه پراکنده از متحدین و دشمنان قرار است که حتی بیش از قبل پیچیده تر باشد.

قسمت ۲ فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت در روز دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ پخش خواهد شد.

تیزر قسمت ۲ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

مطلب قبلی نقد و بررسی قسمت ۱ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
مطلب بعدی سریالی بر اساس زندگی خواننده ماریا کری ساخته می شود
[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *