رابرت داونی جونیور از احتمال ترک دنیای سینمایی مارول می گوید

[ad_1]

بیاتومگ – به نظر می رسد که رابرت داونی جونیور به زودی به حضور خود در لباس مرد آهنی پایان بدهد. داونی در ۸ فیلم مارول بازی نقش تونی استارکِ نابغه و میلیاردر را برعهده داشته است و همچنین در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه نیز حضور دارد، حضورهای مکرری که یک رکن اساسی برای دنیای سینمایی مارول محسوب می شود و شروع آن ها نیز به سال ۲۰۰۸ و اولین فیلم مرد آهنی/آیرون من باز می گردد.

با توجه به حضور مهم داونی در یک دهه گذشته، تصور دنیای سینمایی مارول بدون او دشوار است و اکثر طرفداران تونی استارک و مارول دوست دارند تا شاهد حضورهای بیشتری از او در فیلم های مختلف باشند، اما خود داونی اخیرا اشاره کرده است که محدودیت هایی نیز وجود دارند. او می گوید:

“اکثر افراد به من می گویند که این کار متناسب تو است و من هم باید برای هر حضور دوباره، شروع مجددی با پایه و اساس محکم داشته باشم. من هرگز نمی خواهم که به خاطر یک فیلم جدید حضور چند ساله ام در فیلم های مارول را خراب کنم و فقط دوست دارم قبل از این که این سابقه موفق از بین برود، این دنیای سینمایی را ترک کنم.”

داونی ۵۲ ساله همچنین در مورد حضورهای مکررش در فیلم های ماورل گفته است:

“این مانند یک چرخه است. بعد از تولید اولین فیلم انتقام جویان، شاید باید می گفت که آیا عنوانی بهتر از این هم تولید خواهد شد؟! اما مشخص شد که این مسئله به فرصت ها و چهره های مختلف بر می گردد، نمونه بارز آن جو و آنتونی روسو (کارگردان های سری فیلم انتقام جویان) هستند که واقعا به آن ها افتخار می کنم.”

داونی به عنوان یکی از نمادهای مارول در چند سال اخیر شناخته می شود، از حضور درخشان او در سه فیلم مستقل مرد آهنی گرفته تا نقش دوباره تونی استارک در فیلم های کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان و در صورت بازنشستگی او از مارول، این استودیو یکی از بازیگران برجسته ی خود را از دست خواهد داد، البته صحبت های داونی جونیور ممکن است با گفته های کوین فیگ (رئیس استودیو مارول) در مورد پایان برخی از ابرقهرمانان پیشرو در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت، ارتباط داشته باشد و شاید یکی از ابرقهرمانانی که این فیلم پایان بخش کارش خواهد بود، تونی استارک/مرد آهنی باشد.

مطلب قبلی جزئیاتی رسمی از فیلم Fantastic Beasts 2 (جانوران شگفت انگیز)
مطلب بعدی معرفی انیمیشن Cars 3 (ماشین ها ۳)
[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *