زلیخا رابینسون به فصل ۲ سریال The Exorcist (جن گیر) پیوست

[ad_1]


بیاتومگ – زلیخا رابینسون (Still Star-Crossed, Hidalgo) برای بازی نقشی ثابت و پا بر جا در فصل ۲ سریال The Exorcist (جن گیر) انتخاب شده است.

او نقش ماوس را بازی می کند، یک شخصیت مرموز که جنگ شخصی خودش علیه پدر سالاری کاتولیکی را ادامه می دهد. ماوس که فردی مرموز، عملگرا و واقع بین است، وظیفه اش را بسیار جدی می گیرد ولی در پایان، تنها به خودش وفادار باقی می ماند.

بازیگران آلفونزو هررا (The Chosen, Sense8)، کرت ایجیاون (Skyfall, Beats of No Nation) و بن دنیلز (Flesh and Bone, House of Cards) تنها بازیگرانی می باشند که برای فصل دوم باز می گردند و بنابر گزارش ها، فصل دوم سریال جن گیر به سوژه جن گیری تازه ای می پردازد. جان چو (Star Trek, Harold & Kumar Go to White Castle) در نقش اندرو کیم و برایانا هیلدبراند (Deadpool) در نقش وریتی نیز به تازگی به جمع بازیگران فصل ۲ این سریال پیوسته است.

پدر اوترگا و مارکوس کین شهر شیکاگو را ترک کرده اند و به دنبال سوژه و مورد های تازه می باشند. آنها یک روانشناس کودکان سابق به نام اندرو کیم با بازی جان چو را می یابند که یک خانه گروهی را اداره می کند که برای پرورش کودکان در خطر می باشد و در جزیره ای در ساحل شهر سیاتل قرار دارد. یکی از این کودکان مورد تسخیر قرار می گیرد و کشیش ها را در مسیر برخوردی با جهنم و دوزخ قرار می دهد.

شروع فصل دوم سریال جن گیر روز شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷) خواهد بود.

مطلب قبلی سریالی بر اساس زندگی خواننده ماریا کری ساخته می شود
مطلب بعدی فیلم های بیشتری از دنیای دی سی در راه است
[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *