ساموئل ال جکسون نقش نیک فیوری را در فیلم Captain Marvel ایفا می کند

[ad_1]


بیاتومگ –  ساموئل ال جکسون قرار است تا بار دیگر نقش نیک فیوری را این بار در فیلم جدید کمپانی مارول یعنی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) به تصویر بکشد. نقش اصلی فیلم یعنی کاراکتر کاپیتان مارول را بری لارسون بازی می کند. این دو قبلا در فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) هم بازی بوده اند.

آخرین باری که ما شخصیت نیک فیوری را دیدیم در فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) در سال ۲۰۱۵ بود ولی انتظار می رود که قبل از فیلم کاپیتان مارول، او را در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) ببینیم.

کارگردانان این فیلم، آنا بودِن و رایان فِلِک می باشند که بیشتر بخاطر فیلم Mississippi Grind محصول سال ۲۰۱۵ و با بازی رایان رینولدز و بن مندلسون شناخته می شوند. کوین فیگ فیلم را تولید می کند و فیلمنامه نویسان آن نیکول پرلمن (Guardians of the Galaxy) و مگ لِفاو (Inside Out) می باشند. لوییس دس پوزیتو، ویکتوریا آلونسو، جاناتان شوارتز و استن لی تهیه کنندگان اجرایی فیلم کاپیتان مارول می باشند.

ساموئل ال جکسون – فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول)

حضور بودِن و فلک به عنوان کارگردانان فیلم کاپیتان مارول بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد چون آنها با جو و آنتونی روسو در فیلم های موفق کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی همکاری داشته اند و در حال حاضر نیز درگیر پروژه فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت می باشند.

کاپیتان مارول حضور پیوسته ای در کمیک های مارول داشته است و اولین حضور آن به سال های ۱۹۶۸ میلادی و کمیک ابر قهرمانان مارول شماره ی ۱۳ بر می گردد. او به عنوان رئیس بخش امنیت نیروی هوایی ایالت متحده شناخته می شود، اما بعد از حوادثی وارد دنیای ابر قهرمانان می شود.

فیلم کاپیتان مارول قرار است در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹) اکران شود.

مطلب قبلی تریلر جدید فیلم Kidnap (آدم ربایی)
مطلب بعدی تیزر انیمه Godzilla (گودزیلا)
[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *