فارست ویتاکر به فصل ۴ سریال Empire (امپراطوری) پیوست

[ad_1]


بیاتومگ – بازیگر، کارگردان و تهیه کننده برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب فارست ویتاکر (The Last King of Scotland, Arrival, Lee Daniels’ The Butler) به عنوان بازیگر مهمان به فصل ۴ سریال Empire (امپراطوری) پیوسته است تا در چندین قسمت از آن بازی کند. پخش فصل ۴ سریال امپراطوری پاییز امسال آغاز خواهد شد. سریال امپراطوری توسط نامزد جایزه اسکار لی دنیلز و برنده جایزه امی دنی استرانگ ساخته شده است.

ویتاکر نقش عمو ادی را بازی می کند که یک ستاره موسیقی جذاب و خواننده پر فروش واجد شرایط است که اولین زمان پخش رادیویی خود را به لوسیوس ناشناس (ترنس هاوارد) می دهد. چند دهه بعد، ادی برای لوسیوس در یک لحظه بحرانی طی احیای شهرتش پا پیش می گذارد و کوکی (تاراجی پی هنسون) او را دعوت می کند تا برای جشن ۲۰ سالگرد تاسیس Empire Entertainment آهنگی تولید کند.

سریال امپراطوری در روز پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷) باز می گردد. در اولین قسمت از فصل ۴ سریال، لوسیوس برای اولین بار پس از انفجار لاس وگاس در انزار عمومی ظاهر می شود و این در حالی است که هر کدام از خانواده لیون منافع خود را در بازپروری توانایی جسمی و ذهنی لوسیوس دارند.

در سال ۲۰۱۶، فارست ویتاکر در فیلم Arrival (ورود) در مقابل امی آدامز و در فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یک سرکش: داستانی از جنگ ستارگان) در کنار فلیسیتی جونز، ریز احمد و دیه گو لونا بازی کرده است. در فوریه ۲۰۱۸، او در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) در مقابل چادویک بوزمن دیده خواهد شد. در حال حاضر او در حال فیلمبرداری فیلم How It Ends (این چگونه پایان می یابد) در مقابل تئو جیمز می باشد.

مطلب قبلی نقد و بررسی انیمیشن Captain Underpants: The First Epic Movie (کاپیتان زیرشلواری: اولین فیلم حماسی)
مطلب بعدی اولین تصاویر از فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)
[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *