ممکن است دنباله فیلم Baby Driver (بیبی راننده) ساخته شود

[ad_1]

بیاتومگ – فیلمساز ادگار رایت کارنامه ای فراتر از فیلم های منحصر به فرد و با ارزش ساخته است، که در آن همه چیز به فراتر از تجربه منحصر به فرد فیلم تبدیل شده است. با این حال، آخرین فیلم او می تواند به این چرخه پایان بدهد، هر چند، او در مصاحبه ای بیان کرده که به ساخت دنباله فیلم Baby Driver (بیبی راننده) علاقه مند است. او بیان کرد:

“استودیو از من خواست تا به فکر نوشتن دنباله فیلم باشم و جالب است بدانید که این فیلم یکی از فیلم هایی می باشد که شاید من دنباله آن را بسازم زیرا من فکر می کنم که هنوز فضای بیشتری برای کار بر روی شخصیت ها وجود دارد. به خصوص کاراکتر بیبی که به مکان و موقعیت جدید دست پیدا کرده است.”

همچنین این فیلمساز توضیح داد که چرا دنباله فیلم های خود نظیر فیلم های Shaun of the Dead (شاون مرده) و  The World’s End (پایان دنیا) و Hot Fuzz (پلیس خفن) را نساخته است. او می گوید:

“در اکثر دنباله ها شما باید چیزی را تعبیه یا خلق کنید، پس همه آنها به همان چارچوب اصلی باز می گردند، مگر اینکه فضایی برای عمیق تر شدن در موضوع وجود داشته باشد.”

“من فکر می کنم که هنوز کار بیشتری با فیلم بیبی راننده و در همان حوزه و ناحیه می توان انجام داد و من به نوعی در مورد دنباله آن نیز ایده ای دارم و این می باشد که در دنباله، مشارکت بیبی در جرم و جنایت واژگون شود و مثلا او دیگر یک کارآموز نباشد.”

مطلب قبلی تصاویر تازه از پشت صحنه فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
مطلب بعدی مصطفی شکیر و گابریل دنیس به فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) پیوستند
[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *