اسامی نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) جشنواره کودک

[ad_1]

یک فیلم در هر سه رشته بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) کاندید شد

اسامی نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) جشنواره کودک

اسامی نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اسامی نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) به شرح زیر است:

 نامزدهای بهترین فیلم:

1- مهدی مطهر برای فیلم آگوست

2- حسن داها و محمد شماعیان برای فیلم عشق نیکان

3- داوود قچاق برای فیلم فقط شاگرد اول

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- فرناز امینی برای کارگردانی فیلم عشق نیکان

2- آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط شاگرد اول

3- مسعود فرخنده طینت فرد برای کارگردانی فیلم قدم خیر

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- احمدعلی حامد برای فیلم فقط شاگرد اول

2- احمد زایری، ماریا ماوتی، محمد اسفندیاری برای فیلم آگوست

3- علی محمد سرجه پیما و علیرضا حسینی برای فیلم خیال نقش



فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز
اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید

0















[ad_2]

لینک منبع

اسامی نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی جشنواره کودک

[ad_1]

«باران آهسته می‌بارد» در هر سه رشته بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی نامزد شد

اسامی نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی جشنواره کودک

اسامی نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اسامی نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی به شرح زیر است:

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- فیلم باران آهسته می‌بارد به کارگردانی سعید نجاتی

2- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

3- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

نامزدهای بهترین فیلم:

1- فیلم باران آهسته می‌بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

2- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

3- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

4- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- فیلم باران آهسته می‌بارد به نویسندگی علیرضا راونده

2- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

3- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

4- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

5- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر



فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز
اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید

0















[ad_2]

لینک منبع

اسامی نامزدهای بخش بلند سینمایی جشنواره کودک

[ad_1]

اسامی نامزدهای بخش بلند سینمایی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شدند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اسامی نامزدهای بخش بلند سینمایی به شرح زیر است:

نامزدهای بهترین فیلم (کودک):

1- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

2- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

3- فیلم دزد و پری 2 به تهیه کنندگی بهروز مفید

نامزدهای بهترین فیلم (نوجوان):

1- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

2- فیلم 21 روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

3- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- فیلم 21 روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

2- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

3- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

 نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- احسان ثقفی برای فیلم 21 روز بعد

2- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری 2

3- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

نامزدهای بهترین دستاورد فنی و هنری:

1- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

2- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

3- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

 

 

 

 



فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز
اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید

0

[ad_2]

لینک منبع